Aplică PASTERI E27 IP20 94926
190,00 lei
Aplică PASTERI 94926, E27, 1X60W, IP20, oțel, nichel mat, textil, gri
📄 Descarcă fișa
Garanție: 2 ani
Doar 9 produse disponibile
-
Livrare în toată țara:
~ pentru produsele disponibile: aprox. 2 zile lucrătoare.
~ pentru produsele disponibile pentru precomandă: aprox. 7–9 zile lucrătoare. -
Transport gratuit: la comenzi de peste 350 lei.
-
Program: Luni - Vineri: 830 - 1700
-
Pentru mai multe detalii și informații nu ezitați să ne contactați la numărul de telefon
-
+40 314 250 902
Ai posibilitatea de a achita cumpărăturile tale în până la 6 rate fără dobândă prin Card Avantaj de la Nexent Bank. Selectează opțiunea „Plată în rate” în momentul finalizării comenzii și bucură-te de cumpărături flexibile, fără costuri suplimentare.
SKU: 94926
Categorii: Aplice, Iluminat interior
Informații suplimentare
| Greutate | 0,638 kg |
|---|---|
| Categorie de produs | Aplică |
| Destinație | Dormitor, Hol, Living, Scări |
| Lungime (mm) | 145 |
| Înălțime (mm) | 305 |
| Tip bec | E27 |
| Bec inclus | Nu |
| Material corp | Oțel |
| Culoare corp | Nichel mat |
| Material abajur | Textil |
| Culoare abajur | Gri |
| Clasă de protecție | IP20 |
| Garanție | 2 ani |
| Tip întrerupător | Întrerupător basculant |
| Putere bec (W) | 60W |
| Număr becuri | 1 |
| Putere totală | 60W |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Compatibil cu...
Iluminat interior
Iluminat interior
Iluminat interior
Iluminat interior
Iluminat interior











Recenzii
There are no reviews yet