Aplică/Plafonieră FRANIA-S LED 18W IP44 900363
130,00 lei
Aplică / Plafonieră FRANIA-S 900363, Ø310 mm, LED, 18W, 4000K, IP44, oțel, alb, plastic cu efect de cristal, alb
📄 Descarcă fișa
Disponibil pentru precomandă
-
Livrare în toată țara:
~ pentru produsele disponibile: aprox. 2 zile lucrătoare.
~ pentru produsele disponibile pentru precomandă: aprox. 7–9 zile lucrătoare. -
Transport gratuit: la comenzi de peste 350 lei.
-
Program: Luni - Vineri: 830 - 1700
-
Pentru mai multe detalii și informații nu ezitați să ne contactați la numărul de telefon
-
+40 314 250 902
Ai posibilitatea de a achita cumpărăturile tale în până la 6 rate fără dobândă prin Card Avantaj de la Nexent Bank. Selectează opțiunea „Plată în rate” în momentul finalizării comenzii și bucură-te de cumpărături flexibile, fără costuri suplimentare.
| Greutate | 0,546 kg |
|---|---|
| Categorie de produs | Aplică / Plafonieră |
| Destinație | Baie, Bucătărie, Hol |
| Înălțime (mm) | 55 |
| Diametru (mm) | 310 |
| Tip bec | LED |
| Bec inclus | Da |
| Material corp | Oțel |
| Culoare corp | Alb |
| Material abajur | Plastic cu efect de cristal |
| Culoare abajur | Alb |
| Clasă de protecție | IP44 |
| Garanție | 5 ani |
| Putere bec (W) | 18W |
| Tip lumină | Lumină neutră |
| Temperatură lumină (Kelvin) | 4000K |
| Număr becuri | 1 |
| Putere totală | 1.8W |
| Flux luminos (lumeni) | 1850 |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Compatibil cu...
Iluminat interior
Iluminat interior
Iluminat interior
Iluminat interior







Recenzii
There are no reviews yet