Spot încastrat PENETO GU10LED 4.6W 94241
45,00 lei Prețul inițial a fost: 45,00 lei.40,00 leiPrețul curent este: 40,00 lei.
Spot încastrat PENETO 94241, Ø87 mm, GU10, 1X4.6W, IP20, oțel, crom
* Unele produse pot avea ambalajul original ușor deteriorat.
În stoc
-
Livrare în toată țara:
~ pentru produsele disponibile: aprox. 2 zile lucrătoare.
~ pentru produsele disponibile pentru precomandă: aprox. 7–9 zile lucrătoare. -
Transport gratuit: la comenzi de peste 350 lei.
-
Program: Luni - Vineri: 830 - 1700
-
Pentru mai multe detalii și informații nu ezitați să ne contactați la numărul de telefon
-
+40 314 250 902
Ai posibilitatea de a achita cumpărăturile tale în până la 6 rate fără dobândă prin Card Avantaj de la Nexent Bank. Selectează opțiunea „Plată în rate” în momentul finalizării comenzii și bucură-te de cumpărături flexibile, fără costuri suplimentare.
| Greutate | 0,243 kg |
|---|---|
| Categorie de produs | Spot încastrat |
| Tip spot | Încastrat |
| Destinație | Interior |
| Clasă de protecție | IP20 |
| Tip bec | GU10 |
| Bec inclus | Da |
| Putere bec (W) | 4.6W |
| Număr becuri | 1 |
| Putere totală | 4.6W |
| Tip lumină | Lumină caldă |
| Temperatură lumină (Kelvin) | 3000K |
| Flux luminos (lumeni) | 400 |
| Decupaj (mm) | 70 |
| Adâncime instalare (mm) | 115 |
| Diametru (mm) | 87 |
| Material corp | Oțel |
| Culoare corp | Crom |
| Garanție | 2 ani produs, 5 ani bec |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Compatibil cu...
Iluminat interior
Iluminat interior
Iluminat interior
Iluminat interior
Iluminat interior
Iluminat interior
Iluminat interior
Iluminat interior
Iluminat interior
Iluminat interior
Iluminat interior
Iluminat interior
Iluminat interior
Iluminat interior
Iluminat interior





Recenzii
There are no reviews yet