Veioză PASTERI E14 IP20 95726
140,00 lei
Veioză PASTERI 95726, Ø140 mm, E14, 1X40W, IP20, oțel nichel mat, textil gri maroniu
📄 Descarcă fișa
Garanție: 2 ani
Disponibil pentru precomandă
-
Livrare în toată țara:
~ pentru produsele disponibile: aprox. 2 zile lucrătoare.
~ pentru produsele disponibile pentru precomandă: aprox. 7–9 zile lucrătoare. -
Transport gratuit: la comenzi de peste 350 lei.
-
Program: Luni - Vineri: 830 - 1700
-
Pentru mai multe detalii și informații nu ezitați să ne contactați la numărul de telefon
-
+40 314 250 902
Ai posibilitatea de a achita cumpărăturile tale în până la 6 rate fără dobândă prin Card Avantaj de la Nexent Bank. Selectează opțiunea „Plată în rate” în momentul finalizării comenzii și bucură-te de cumpărături flexibile, fără costuri suplimentare.
SKU: 95726
Categorii: Iluminat interior, Veioze
Informații suplimentare
| Greutate | 0,72 kg |
|---|---|
| Categorie de produs | Veioză |
| Destinație | Dormitor, Living |
| Clasă de protecție | IP20 |
| Înălțime (mm) | 275 |
| Diametru (mm) | 140 |
| Tip bec | E14 |
| Bec inclus | Nu |
| Material corp | Oțel |
| Culoare corp | Nichel mat |
| Material abajur | Textil |
| Culoare abajur | Gri maroniu |
| Garanție | 2 ani |
| Tip întrerupător | Întrerupător pe cablu |
| Putere bec (W) | 40W |
| Număr becuri | 1 |
| Putere totală | 40W |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Compatibil cu...
Iluminat interior
Iluminat interior
Iluminat interior
Iluminat interior
Iluminat interior
Produse similare
Iluminat interior







Recenzii
There are no reviews yet